SeeJay Radio

Je internetová digitální hudební stanice profilovaná čistě na taneční muziku.

V našem vysílání najdete největší taneční hity, ale také aktuální hity různých stylů v tanečních remixech. Vytváříme v ČR jediný skutečně taneční playlist a představujeme hudební novinky, které ostatní nasadí za několik měsíců či možná vůbec. Muziku obohacujeme akčními programovými prvky, které jsou v českém éteru unikátní a ve spoustě případů i originální. Mimo éter se vydáváme i mezi vás, protože jezdíme mezi naše posluchače rádi. Proto nás očekávejte již brzy právě u vás!

Za oficiální počátek vysílání SeeJay Radia lze považovat den 16.9.2009. Tomuto dni předcházeli měsíce intenzivních příprav techniky, softwaru, programu a celkového organizačního fungování. SeeJay Radio vysílá prostřednictvím odbavovacího software EPOS a plánovacího software MusicCodex z dílny slovenské firmy Sepia Systems. Díky tomuto software a skvělé práci vývojového týmu se naše vysílací možnosti neustále posunují dále.

V současnosti vysíláme prostřednictvím Internetu, ale rovněž přes technologii DAB+, která je budoucností rozhlasového vysílání a na kterou postupem času přejdou všechny rozhlasové stanice. Můžeme hrdě prohlásit, že jsme obdrželi vůbec první digitální licenci na zemské digitální celoplošné rozhlasové vysílání, které nám zajistí pokrytí každého našeho posluchače v rámci celé ČR.

 

Tip Rádio

Tip Rádio má výstižný slogan: „s námi se nudit nebudete“, který převádíme každý den do reality. A můžeme slíbit, že jej budeme dodržovat a naše vysílání vždy bude průvodcem každodenním životem aktivního posluchače s efektivními informacemi prakticky ze všech oborů lidské činnosti. To vše doplněné prvky zábavy s pestrým hudebním mixem osvědčených hitů a novinek. Naším cílem je vytvořit užitečné rádio, kde posluchač najde nejen vyvážený hudební mix napříč žánry, ale hlavně celodenní proud informací, které může využít jak při podnikání, tak v běžném životě.

Oficiální počátek vysílání Tip Rádia je 1.11.2013. Tomuto dni předcházeli přípravy techniky, softwaru, programu a celkového organizačního fungování. Tip Radio vysílá prostřednictvím odbavovacího software EPOS a plánovacího software MusicCodex z dílny slovenské firmy Sepia Systems. Díky tomuto software a skvělé práci vývojového týmu se naše vysílací možnosti neustále posunují dále.

V současnosti vysíláme prostřednictvím Internetu, ale rovněž přes technologii DAB+, která je budoucností rozhlasového vysílání a na kterou postupem času přejdou všechny rozhlasové stanice. Můžeme hrdě prohlásit, že jsme obdrželi digitální licenci na zemské digitální celoplošné rozhlasové vysílání, které nám zajistí pokrytí každého našeho posluchače v rámci celé ČR. Licenci jsme obdrželi v roce 2013 Radou pro rozhlasové a televizní vysílání.